Bosman Szczeciński ma dla Was dwie ekskluzywne podwójne wejściówki VIP na "Fryderyk Festiwal 2021"

kalendarz

data publikacji: 29.07.2021

AHOJ! Bosman Szczeciński ma dla Was dwie ekskluzywne podwójne wejściówki VIP na "Fryderyk Festiwal 2021 gala muzyki rozrywkowej i Jazzu”. W ramach biletu możecie nie tylko bawić się 5 sierpnia przy ulubionych zespołach, ale również wejść do strefy VIP i na afterparty niedostępne w sprzedaży!  
Fryderyk Festival 2021 Jest to jedno z ciekawszych wydarzeń muzycznych w Polsce, które w tym roku pierwszy raz odbędzie się w Szczecinie. Podczas koncertów będziecie mogli usłyszeć takie gwiazdy jak Kayah, Ania Dąbrowska, sanah, Margaret czy Natalię Przybysz. Zaproszą one do wspólnych występów m.in.: Ralpha Kaminskiego, Vito Bambino, Gromee'ego i Subasa. Nie zabraknie także mocnych solowych męskich głosów. Usłyszymy Krzysztofa Zalewskiego, Sobla, Włodiego, Grzegorza Hyżego, Tomka Lipińskiego, a także zespoły Nocny Kochanek i EABS.  
🍺 Aby wygrać konkurs wystarczy, że opiszecie max jednym zdaniem jakiej muzyki słucha Bosman.  
Dwie najbardziej kreatywne odpowiedzi nagrodzimy podwójnymi biletami. 


Na Wasze odpowiedzi czekamy do 1 sierpnia do północy! 


Regulamin konkursu na stronie: 
kalendarz

data publikacji: 29.07.2021

Logo Inicjatywy Logo Inicjatywy

Czy masz ukończone 18 lat?

Strona zawiera materiały dotyczące napojów alkoholowych przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich

Producent piwa BOSMAN używa plików cookie w celu zbierania informacji statystycznych na temat odwiedzin serwisu. Jeśli nie wyrażasz zgody na działanie plików cookie, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki lub opuścić stronę.