Lista projektów:

All For Animals. Fundacja Marcina Szymańskiego

Ilość oddanych głosów: 347

Miejsce realizacji

ikona - adres organizacji

Schronisko w Szczecinku, Rybacka 7 Szczecinek


Bus For Animals - sfinansujmy Schronisku w Szczecinku samochód do przewozu zwierząt i aprowizacji

ikona - kwota grantu

grant 50 000 PLN

mapa projektu

Opis wnioskowanego grantu

Fundacja wnosi o uzyskanie dofinansowania na zakup samochodu marki Fiat Torino na kwotę 50 000zł. Pozostałą część dopłaci ze środków własnych. Samochód usprawni pracę fundacji i schroniska, umożliwi należytą aprowizację i godny oraz odpowiedni przewóz zwierząt.

Cel projektu

Celem przedmiotowego wniosku jest zakupienie pojazdu do użytku dla Schroniska w Szczecinku do przewozu zwierząt do klinik weterynaryjnych oraz odbioru z klinik, zakupu żywności w marketach i dowożenie jej do Schroniska. Obecnie Schronisko w Szczecinku nie posiada zdatnego do użytku samochodu. Ich stary nie przeszedł przeglądu. Samochód będzie służył schronisku do odbioru psów i jest absolutnie niezbędny do funkcjonowania każdej instytucji. Tym samym uda się uszczęśliwić niemałą społeczność, bo ok. 40 211 mieszkańców gminy oraz okolic. Fundacja All For Animals jest w Szczecinku bardzo popularna, nasze ulotki, plakaty i skarbonki są w kilkuset miejscach, stąd zasięg oddziaływania objąłby co najmniej mieszkańców samej tylko gminy Szczecinek.

Opis korzyści

Schronisko w Szczecinku, ok. 40 211 mieszkańców gminy oraz okolice Region otrzyma nowy samochód z salonu, Samochód Fiat Fiorino Cargo Business 1.3 80 KM E6D, dzięki któremu Fundacja i Schronisko będą mogły w komfortowych warunkach przewozić zwierzęta, jak również dostarczać karmę, robić zakupy. Samochód będzie olejony w artystycznej formie. Projekt dotyczy Szczecinka, a więc wschodniej części województwa zachodniopomorskiego. Schronisko znajduje się w pobliżu jeziora, co podkreśla jego wizualne atuty.

Logo Inicjatywy Logo Inicjatywy

Czy masz ukończone 18 lat?

Strona zawiera materiały dotyczące napojów alkoholowych przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich

Producent piwa BOSMAN używa plików cookie w celu zbierania informacji statystycznych na temat odwiedzin serwisu. Jeśli nie wyrażasz zgody na działanie plików cookie, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki lub opuścić stronę.