Lista projektów:

Koło Gospodyń Wiejskich w Tychówku "Serce i Pasja"

Ilość oddanych głosów: 203

Miejsce realizacji

ikona - adres organizacji

Tychówko, Bolkowo, Wicewo, Połczyn-Zdrój


Kino pod Gwiazdami

ikona - kwota grantu

grant 30 000 PLN

mapa projektu

Opis wnioskowanego grantu

Projekt "Kino z Gwiazdami" chcielibyśmy realizować w okresie wakacji w weekendy, aby jak najwięcej przyciągnąć uczestników - lipiec-sierpień 2021. Miejsce wykonania seansów to m Tychówko plac rekreacyjny, miejscowość Bolkowo(gm. Połczyn-Zdrój pow. świdwiński) boisko oraz miejscowość Wicewo (gm. Tychowo pow. białogardzki) boisko, wybraliśmy takie miejscowości aby połączyć nie tylko pokolenia, ale również inne gminy i powiaty. Kino letnie pod chmurką rządzi się swoimi prawami. Widzowie często przychodzą całymi rodzinami czy grupkami znajomych, a seans łączą z piknikiem. Dobrze zatem, by miejsce pod imprezę było zielonym terenem, gdzie można rozłożyć własne koce, stąd Nasz wybór takich miejsc. Oczywiście zatroszczymy się o komfort gości i przygotujemy wygodne siedziska, leżaki. Seans trwa zwykle co najmniej półtorej godziny, więc nie powinno się skazywać przybyłych na długotrwały dyskomfort oprócz leżaków, chcielibyśmy ich poczęstować we własnym zakresie popcornem i lemoniadą przygotowaną przez Panie z Koła, na zakończenie seansu chcielibyśmy zaproponować biesiadowanie wspólne przy oknisku, wszystko w miarę możliwości (jeżeli pozwolą na to zasady bezpieczeństwa w czasie epidemii). Aby zrealizować Projekt potrzebujemy zakup ekranu projekcyjnego około 6mx3,5m - jest to typ ekranu dmuchanego, na ekranie jest możliwość umieszczenia logo sponsorów i realizatorów projektu oraz projektor np. typu Optoma WU515.

Cel projektu

W tych trudnych czasach ciężko jest korzystać z atrakcji, dodatkowo mieszkańcy wsi mają dodatkowo trudniej z powodów transportów, dojazdów do większych miejscowości, tam gdzie znajdują się kina. Dlatego chcemy wyjść z akcją kina w plenerze, co jest możliwe z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa dla zdrowia dla uczestników, jak i również jest to miła forma spędzenia wspólnie czasu na świeżym powietrzu i doborowym towarzystwie, dlatego taka nazwa Naszego projektu "Kino z Gwiazdami". Pragniemy połączyć przyjemne z pożytecznym. Letnie wieczory w towarzystwie światowej kinematografii? Taką formę spędzania wakacji proponujemy w czasie kina plenerowego. Oczywiście startując w wakacyjną projekcją pod chmurką, chcielibyśmy odwiedzić okoliczne miejscowości, aby Nasz projekt dotarł do jak największej liczby osób. To prawdziwa uczta dla fanów kina i świetny pomysł na spędzenie wolnego czasu, dlatego chcielibyśmy się tym podzielić.

Opis korzyści

Nasza miejscowość liczy około 280 osób wsie okoliczne w przybliżeniu 250osób . Zazwyczaj podczas organizowania imprez, spotkań w Naszej miejscowości bierze udział ponad 100-120 osób. W naszej gminie oraz gminach pobliskich gm Tychowo, Białogard czy m. Rąbino nie są organizowane kina plenerowe na wsiach, sądzimy że Nasz pomysł będzie przyciągał ludzi i wzbudzał zainteresowanie. Wcześniej planujemy przeprowadzić ankiety co do repertuaru filmowego, aby zadowolić widza.

Logo Inicjatywy Logo Inicjatywy

Czy masz ukończone 18 lat?

Strona zawiera materiały dotyczące napojów alkoholowych przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich

Producent piwa BOSMAN używa plików cookie w celu zbierania informacji statystycznych na temat odwiedzin serwisu. Jeśli nie wyrażasz zgody na działanie plików cookie, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki lub opuścić stronę.