Lista projektów:

STOWARZYSZENIE NA RZECZ ROZWOJU WSI GĄDNO

Ilość oddanych głosów: 1163
ikona - adres organizacji

MORYŃSKA 4

74-503 GĄDNO

ikona - fb

https://www.facebook.com/snrrwg


Miejsce realizacji

ikona - adres organizacji

Gądno, ul.Moryńska 5a Moryń


Świetlna łąka

ikona - kwota grantu

grant 50 000 PLN

mapa projektu

Opis wnioskowanego grantu

Chcemy stworzyć pierwsza w Polsce łąkę świetlną, która będzie świeciła napędzana promieniami słonecznymi. Stworzenie naszego projektu to jest zakup dużej ilości lamp solarnych, różne kształty, kolory, tak aby komponowały się one w całość i dawały piękny efekt świetlny w nocy. Miejsce realizacji proponowanego projektu jest w bardzo nasłonecznionym miejscu, jest wokoło mała ilość drzew, więc na pewno będzie to sprzyjać naładowaniu baterii słonecznych.Wielkość działki ok 15 arów. Działka nie jest ogrodzona w 100 % więc byśmy chcieli ogrodzić ja i założyć monitoring w celu zabezpieczenia przed wandalami. W dobie działań ekologicznych jest to świetny pomysł aby przyciągnąć jak największą rzesze turystów i odwiedzających z całego pomorza zachodniego a przy tym możemy promować markę BOSMANA

Cel projektu

Innowacyjność, działanie ekologiczne, stworzenie oryginalnego i niepowtarzalnego miejsca na mapie Polski. Promocja oraz pokazanie piękna ukształtowania terenu, walorów województwa Zachodniopomorskiego . Zwiększenie atrakcyjności turystycznej Pomorza Zachodniego, promocja i zachecanie do tworzenia łąk świetlnych Zaciśnięcie więzi społeczności lokalnej, rodzinnej, sąsiedzkiej, koleżeńskiej. Rozbudzenie aktywności mieszkańców poprzez pozytywną integrację na rzecz rozwoju wsi. Budowanie i rozbudzanie poczucia zadowolenia z bycia mieszkańcem województwa zachodniopomorskiego.. Zamierzeniem projektu jest stworzenie atrakcyjnego i przyjaznego do odwiedzania miejsca, przyciągającego do wsi nowych turystów a w przyszłości może mieszkańców.

Opis korzyści

Jeśli powstanie łąka świetlna będzie się cieszyła zainteresowaniem i ciekawością wielu osób, Przewidywana ilość ludzi oglądających taka atrakcje można liczy w tysiącach, grant jest skierowany do wszystkich ludzi, którzy są zainteresowani zobaczeniem łąki świetlnej, a więc przedział wiekowy będzie różny. Region otrzyma oryginalna i niepowtarzalna atrakcję turystyczna oraz ekologiczną. A wyróżniał się będzie tym ze to będzie takie pierwsze miejsce w Polsce.

Logo Inicjatywy Logo Inicjatywy

Czy masz ukończone 18 lat?

Strona zawiera materiały dotyczące napojów alkoholowych przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich

Producent piwa BOSMAN używa plików cookie w celu zbierania informacji statystycznych na temat odwiedzin serwisu. Jeśli nie wyrażasz zgody na działanie plików cookie, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki lub opuścić stronę.