Lista projektów:

AutoManiak Chojna

Ilość oddanych głosów: 891

Miejsce realizacji


Automaniak Car & Music Show

ikona - kwota grantu

grant 10 000 PLN

mapa projektu

Opis wnioskowanego grantu

Impreza odbędzie się w weekend sobota/niedziela, podczas której odbędą się zawody driftingowe oraz koncert młodych talentów muzycznych ze szczecina ze sceny hiphopowej. Ze względu na ograniczenia pandemiczne impreza może mieć charakter zamknięty, wyłącznie dla zawodników oraz ich ekip, natomiast koncert charakter otwarty ze względu na możliwości lokalizacyjne. Lokalizacją jest poradzieckie lotnisko, które służy do aktywności rekreacyjnej oraz sportowej, a także odbywają się tam różnego rodzaju imprezy i szkolenia. Drifting jest bardzo popularną oraz widowiskową jazdą w kontrolowanym poślizgu, co sprawia, że przyciąga ogromne rzesze widzów. W naszym regionie stowarzyszenie jest jedyną organizacją, która organizuje tego typu imprezy oraz daje możliwość początkującym osobom szlifować swoje umiejętności w tej dyscyplinie sportu.

Cel projektu

Poprzez wnioskowany projekt chcemy osiągnąć wzrost popularności miejscowości Chojna na tle woj. zachodniopomorskiego, zwiększyć atrakcyjność organizowanych imprez przez stowarzyszenie oraz wypromować tzw. Szczecińskie Podziemie, czyli młode szczecińskie talenty na scenie muzycznej. Średnia liczba odwiedzających osób imprezy stowarzyszenia to 2500 osób. Widoczność postów na fanpage'u stowarzyszenia wynosi średnio 4000 osób.

Opis korzyści

Grant jest skierowany do mieszkańców gminy Chojna, gości z całego województwa zachodniopomorskiego, a w szczególności do zawodników, którzy przyjadą z woj. zachodniopomorskiego, lubuskiego, wielkopolskiego, pomorskiego, a także do muzyków, którzy staną na scenie i dadzą prawdziwy koncert swoich umiejętności muzycznych. Grant jest więc skierowany do liczby ok. 3000 osób w otwartej imprezie bądź do 300 osób w zamkniętej imprezie z powodu pandemii.

Logo Inicjatywy Logo Inicjatywy

Czy masz ukończone 18 lat?

Strona zawiera materiały dotyczące napojów alkoholowych przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich

Producent piwa BOSMAN używa plików cookie w celu zbierania informacji statystycznych na temat odwiedzin serwisu. Jeśli nie wyrażasz zgody na działanie plików cookie, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki lub opuścić stronę.